MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357
20 Jan 18:37
Linku:
Vetura , Vushtrri

Rent a Car Prince Lire dhe Mire

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:42
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banes 50m2 me qira ne Bregun e diellit!Delta

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

Sot 11:43 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira te 4 Llullat

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 11:43 Vetura , Viti

<<AUTO/ZONA>> Blejm Vetura Pa Dogan ose Rks ����

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:43 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA AUTO LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:43 Banesa , Prishtinë

Lokal ne shitje ne Qender

450 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 11:43 Banesa , Ferizaj

RINI-SHITET BANESA 90M2 NE- FERIZAJ

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 11:43 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 4 dhomshe 110m2 kati 5 Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 11:43 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në Dardani me 60m2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:43 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:43 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Mersedes 300 D 123 disel viti 1982

4 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Banesa , Prishtinë

QIRA Banes me qira ne Ulpiane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:43 Vetura , Vushtrri

Golf 6 1.6 Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA TE QAFA NGAT SHKOLLES

240 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:43 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 90m2 me qira ne lagjjen Dardania

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 11:43 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne lgj taslixhe

210 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Në fillim