MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327
20 Jan 15:26
Linku:
Banesa , Prishtinë

Shitet Lokali ne Rrugen B te Maxi 24 H

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
20 Jan 18:37
Linku:
Vetura , Vushtrri

Rent a Car Prince Lire dhe Mire

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 11:43
Linku:
Vetura , Kastriot

AUDI B4 2.0 (Benzin & Plin)

1 530 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:36 Vetura , Prishtinë

Vw caddy

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:36 Vetura , Prishtinë

BMW 320d ndrrim i mudshem

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:36 Banesa , Pejë

A09��. Shitet banesa 120 m2 te spitali peje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 23:36 Banesa , Pejë

A09��. Shitet banesa 180 m2 te policia peje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Sot 23:36 Vetura , Prishtinë

mercedes c220 1 vit regjistrim

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:36 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Breg Dillit te furra Qerimi 2

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 23:36 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Breg te Diellit te furra Qerimi2

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 23:36 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA M.P DOGAN+AKSIDENT NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:36 Vetura , Besianë

AUTOSHALA BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE-KS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:36 Vetura , Prishtinë

shitet GSI

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:36 Vetura , Burim

autoshala blej vetura bmw.audi.wv.mercedes ne ks

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim