MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 15:56 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA ME DOGAN PA DOGAN LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:56 Vetura , Rahovec

<<AUTO/ZONA>> Blejm Gjitha Llojet e Veturav 24h��

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:56 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 110m2 me qira ne Dragodan !DELTA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 15:56 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet kati i shtepis me qera 60m2 ! Delta

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 15:56 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me qira afer Kulles se Muhaxheve

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Sot 15:56 Vetura , Prishtinë

Shes Bmw x6 M pover 4.0 xd

38 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:56 Banesa , Prishtinë

(QIRA) APARTAMENT në Arbëri të Ambasada Amerikane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 15:56 Banesa , Prishtinë

LESHOJ ME QIRA ZYREN NE ULPIANE-RRUGA KRYESORE^

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Në fillim