MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 16:14 Vetura , Shtërpcë

FIAT 500 1.3 MULTIJET JTD!!!

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:14 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT

5 788 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:14 Vetura , Prishtinë

BMW 318i E46 2001

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 Vetura , Drenas

KOMPANY (AUTOZONA) BLEJM VETURA PA DOGAN 24h

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:14 Banesa , Prishtinë

JAP ME QIRA KATIN E SHTEPISE-AKTASH1^

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 16:14 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Tranzit viti 2010 dizell 2.2 Rks

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA NGA ROYALIT-LAGJE SPITALI^

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 16:14 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA AUTO LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:14 Vetura , Mitrovicë

Auto 24 BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW

6 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 Vetura , Rahovec

<<AUTO/ZONA>> Blejm Gjitha Llojet e Veturav 24h��

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:14 Vetura , Gjakovë

Metcedes Benz Vito 220 vp 2010

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:14 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA N’ULPIANE PER FAMILJARE DHE NDERKOMB

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 16:14 Vetura , Malishevë

MERCEDES A150 QMIME I VOLITSHEM

4 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:14 Banesa , Prishtinë

Ofrhet banesa me qira per zyre ne qender ! Delta

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 16:14 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te Princesha ne Lagje te Spitalit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 16:14 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me qira 40m2 te 4llullat ! Delta

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 16:14 Vetura , Prishtinë

BMW 116i Bussiness Model 2007 Tabela RKS

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes C220 CDI-03

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:14 Banesa , Prishtinë

Ofroj Banes Me qera ne Sante

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 16:14 Banesa , Prishtinë

Banesë-me Qira Arberi (dragodan) -prishtine -

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Në fillim