MAKINA , 324743
ELEKTRONIKA , 108456
VENDBANIME , 107017
TË TJERA , 32718

Sot 12:18 Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me Qira te Qafa

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 530d -F10- Automatik - 2010

22 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18 Shtëpi , Prishtinë

Dy shtepi ne Prishtine

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:18 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 156 RKS

1 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18 Vetura , Prishtinë

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA AKSIDENT DEFEKT QESPERDOR

500 000 000 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:18 Banesa , Prishtinë

Lëshojë banesën me qera në Lagje të Spitalit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:18 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGANUARA

6 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:18 Banesa , Prishtinë

Zyre me qira te SHESHI

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Në fillim