Dje 16:16
Linku:
Vetura , Pejë

VW Dodge Journey 7 Ulese 2.0 TDI Lekur Navi

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 21:20
Linku:
Vetura , Pejë

Mercedes-Benz E 220 CDI Avantgarde

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:04
Linku:
Vetura , Pejë

Shitet Peugeot

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:57 Vetura , Pejë

Shes Touran 2.0 DSG me dogan te kryme

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:57 Vetura , Pejë

Kompania ��AUTO/ZONA�� Blejm Vetura Pa dogan ☎️

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:56 Vetura , Pejë

��AUTO/ZONA�� Blejm Modelet e Reja të Veturav 24h

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:56 Vetura , Pejë

BLEJ VETURA ME DHE PADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ24H

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 15:56 Vetura , Pejë

Shes opel antara 2.2 DOGAN HOMALOGIM

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:56 Vetura , Pejë

SHES OPEL ZAFIRA 1.9 ME DOGAN

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 Vetura , Pejë

Shes audi A6 3.0 Quatro me dogan te pagum

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:56 Vetura , Pejë

✔️ BLEJM VETRA GJITH KOSOVEN PA DOGAN & RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:56 Vetura , Pejë

Shes passat B7 2.0 tdi DSG pa dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 Vetura , Pejë

SHALA-BLEJ VETURA DEFEKT AKSIDENT ME KESH 24H

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:55 Vetura , Pejë

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:54 Vetura , Pejë

Shes Landrover gjendja perfekt

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 Vetura , Pejë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:54 Vetura , Pejë

GOLF 6 PLUS - 2010 - CHROME EDITION ����

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:54 Vetura , Pejë

Shes golf 7 GTD

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:54 Vetura , Pejë

Shes Audi Q5 2.0 me dogan te kryme S line

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 Vetura , Pejë

BMW 730 DIZEL AUTOMATIK-TIPTRONIK

22 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 Vetura , Pejë

Shes golf plus 2.0 HICHTLINE me dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 Vetura , Pejë

Shes Jeep Laredo 3.0 4x4 automatik

6 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 Vetura , Pejë

Shes touran 1.6 DSG QMIMI VOLITSHEM

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 Vetura , Pejë

Shes golf plus 2.0 HICHTLINE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 Vetura , Pejë

Shes tiguan 2.0 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:43 Vetura , Pejë

Citroen C2 2007

1 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:41 Vetura , Pejë

Shiten 2 Golfa IV

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Vetura , Pejë

Shitet Fiati 1.9Jtd ne gjendje shume te mire

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 15:40 Vetura , Pejë

Shitet Golf IV 4X4

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Vetura , Pejë

Shitet golfi IV GTI

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:39 Vetura , Pejë

karmann ghia

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:38 Vetura , Pejë

BMW 320 Diesel - 11 Muj Regjistrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:35
Linku:
Vetura , Pejë

BMW 320d 2005 Ndrim me E90 325i 330i E60 530i

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:34 Vetura , Pejë

PASSAT 2.0 - BLUEMOTION 2011 (GJENDJE PERFEKTE)

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim