Dje 23:58 Tryeza dhe Karrige , Pejë

SHITET LUHAJ PER OBOR DHE TERAS PUNIM DORE

350 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 17:41 Tryeza dhe Karrige , Pejë

Art

50 EUR

Në fillim