MAKINA , 306177
ELEKTRONIKA , 103121
VENDBANIME , 101292
TË TJERA , 30754

Sot 12:06 Banesa , Prishtinë

Banes per shitje ose me qira Te RTK-ja

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Sot 12:06 Vetura , Dardanë

I BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:06 Vetura , Prishtinë

Audi A5 3.0 TDI Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:06 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Ulpiane ne Rruge Kryesore

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 12:06 Shtëpi , Prishtinë

DEZINSEKTIM EKOLOGJIK ASGJESIM I BUBASHFABAVE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 12:06 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 4 dhomshe 110m2 kati 5 Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 12:06 Banesa , Prishtinë

Leshoj Banesen me Qira ne Bregun e Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 12:06 Vetura , Prishtinë

Grande Cheroke 2005 Benxin-pline RKS 1vit

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim