MAKINA , 313688
ELEKTRONIKA , 105435
VENDBANIME , 103826
TË TJERA , 31572

Sot 19:10 Banesa , Prishtinë

Banese me Qera ne Dragodan

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:10 Vetura , Dardanë

I BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:10 Vetura , Lipjan

MERCEDES VITO 109

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 Vetura , Gjilan

Toyota celica

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 TË TJERA , Gjilan

Dyr

60 EUR

Sot 19:10 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepija ne Bardhosh

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 19:10 Banesa , Prishtinë

Banes me qera në arberi te hotel ADRIA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Në fillim