MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357

Sot 20:00 Banesa , Prishtinë

QIRA Banes BREG TE DIELLIT BANESAT E BARDHA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 20:00 Banesa , Prishtinë

Banes me qera në arberi te hotel ADRIA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 20:00 Banesa , Prishtinë

Banese te Bregu i diellit 50 m2

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 20:00 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 Vetura , Besianë

AUTOSHALA BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE-KS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW X5 3.0d viti 2003

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:00 Banesa , Ferizaj

MY HOME-Shitet Banesa / 110.22m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 20:00 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa(zyra)80m2 me qira ne Qender !DELTA

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 20:00 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në Ulpianë !Delta

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 20:00 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA N’ULPIANE PER FAMILJARE DHE NDERKOMB

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 20:00 Vetura , Prishtinë

Renault Scenic

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:00 Banesa , Prishtinë

Banes me qira në Ulpiane Mbrapa AAK-se

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 20:00 Banesa , Prishtinë

Banesë Dardani 71m2

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Në fillim