MAKINA , 296018
ELEKTRONIKA , 99653
VENDBANIME , 98013
TË TJERA , 29388

Sot 11:25 Banesa , Prishtinë

Banesa ne Shitje--KAWA Group

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 11:25 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA NE ULPIANE TE MENZA^

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 11:25 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Lagje te Spitalit afer Super Viv

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:25 Banesa , Prishtinë

Lokal ne shitje ne Qender

450 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 11:25 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA N’ULPIANE PER FAMILJARE DHE NDERKOMB

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 11:25 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:25 Vetura , Prishtinë

Pasat 2001Rks

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA NE RRUGEN B- 4 DHOMSHE^

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 11:25 Banesa , Prishtinë

Lëshojmë banesë me qera te Sllovenia Sport

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:25 Banesa , Prishtinë

LOKAL ME QERA NË DARDANI AFER POSTES I RENOVUM

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 11:25 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Golf 6 1.6 tdi 2010 manual

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:25 Vetura , Vushtrri

AUDI A3

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Vetura , Ferizaj

�� AUTOMOBILE NOARI �� BLEJM VETURA

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim