MAKINA , 313356
ELEKTRONIKA , 105450
VENDBANIME , 103725
TË TJERA , 31512

Sot 12:48 Vetura , Prishtinë

Auto24online Blejm Vetura Kosove

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:48 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Pejton 3+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:48 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QERA NE AKTASH PER ZYRE^

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:48 Banesa , Prishtinë

Banes me qira per Banim dhe Zyre ne Shesh

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:48 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA NE LAKRISHTE-TE PROCREDIT BANK^

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 12:48 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Opel Antara

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Banesa , Prishtinë

Zyre me qira te SHESHI

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 12:48 Banesa , Prishtinë

Zyre me Qira TE SHESHI

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Sot 12:48 Vetura , Lipjan

VW. GOLF 7 1.6tdi automatik rks

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 Banesa , Prishtinë

Shitet lokali ne Qender

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:48 Vetura , Fushë Kosovë

Auto24online Blejm Vetura Kosove ����

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:48 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA AUTO LAVDA TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:48 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Dardani te Bast Trade

300 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Në fillim