MAKINA , 306177
ELEKTRONIKA , 103121
VENDBANIME , 101292
TË TJERA , 30754

Sot 18:29 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGANUARA

6 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:29 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne ULPIANE

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:29 Banesa , Prishtinë

Banesa ne Arberi mbi FifeStar 150m2 Moderne

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 18:29 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 700m2 me qira në Dragodan.

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Në fillim