Sot 10:16 Vetura , Lipjan

kifa mont dyer dhe motorra per dyer

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:11 Vetura , Prishtinë

Audi A1 Automatik 1.6 Tdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:35 Vetura , Prizren

Audi A1 1.6 TDI SportBack 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:19 Vetura , Prishtinë

Audi A1 1.6 dizell 7 shpejci RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:07 Vetura , Gjilan

SHITEN MJETET BUJQSORE TE KOMPIRAVE

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:07 Vetura , Gjilan

SHITET FREZA DHE GERBUJA NGA ZVICRRA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 17:58 Vetura , Gjilan

Rraketaqki -800 euro

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 11:04 Vetura , Besianë

Audi shiten 2 dritare pvc 165euro

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 23:29 Vetura , Prizren

Audi A1 1.6 tdi sportback 2012 Matric

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 07:49 Vetura , Ferizaj

Shes Orbitrek per ushtrime.

180 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Mar 16:10 Vetura , Prishtinë

Audi A1

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 15:03 Vetura , Prishtinë

AUDI A1 FULL EKSTRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Shk 19:53 Vetura , Malishevë

Maqin G4

1 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 04:28 Vetura , Gjilan

Audi

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Shk 17:44 Vetura , Fushë Kosovë

GURI te gjitha llojet e punes me guri

250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 20:08 Vetura , Gjilan

Invertor 600 wat 1vit garancion

170 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 21:25 Vetura , Klinë

polo

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 11:13 Vetura , Drenas

Shes motorrin

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 10:29 Vetura , Prishtinë

paleta

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 18:58 Vetura , Vushtrri

Makin

1 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 22:02 Vetura , Fushë Kosovë

shes golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 19:36 Vetura , Prizren

Është krejt nrregull

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 22:08 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Tet 22:01 Vetura , Prishtinë

AUDI A1

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Tet 18:21 Vetura , Deçan

Shes koftorrin e ri me pjek urgjent

220 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 11:27 Vetura , Malishevë

Audi a1

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Tet 12:43 Vetura , Prishtinë

Shes prokolicen Speciale per akullore

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 22:19 Vetura , Prishtinë

Audi A1/S1

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Sht 16:50 Vetura , Prishtinë

Audi A1 dizel

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Sht 16:42 Vetura , Prishtinë

Audi A1 dizel

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Gsh 01:08 Vetura , Prishtinë

Audi A1

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gsh 18:01 Vetura , Vushtrri

AUDI A1 me pak kilometra

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Krr 22:56 Vetura , Lipjan

SHITET OSE BEJ NDRRIM URGJENT !

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Krr 15:31 Vetura , Prizren

Shitet vetura Audi A1 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Pri 14:43 Vetura , Vushtrri

Shes pllugjit te beogradit

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 22:40 Vetura , Pejë

Shes ose nrrojm me vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 23:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A1 2011

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 16:52 Vetura , Gjilan

Shitet bicikleta shum pak e vozitur

70 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 18:22 Vetura , Prishtinë

Vetura

13 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 11:56 Vetura , Ferizaj

Kerkoj pubtor

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 17:48 Vetura , Gjakovë

Pershendetje

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Shk 16:49 Vetura , Prizren

Shes linje e maqines per kutia

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 16:24 Vetura , Malishevë

Audi

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Jan 15:49 Vetura , Besianë

Ploumatik (goma) tigar 175-65-14 (DImnit)

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 19:08 Vetura , Prishtinë

Goma

70 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Nën 15:20 Vetura , Kastriot

BLEJM VETURA TE DEMTUARA DHE DEFEKT AKSIDENTII

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 18:58 Vetura , Prishtinë

qoper honda flmm u shittt

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Krr 12:04 Vetura , Gjakovë

Audi A1

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Krr 11:52 Vetura , Deçan

AUDI A1 -11

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Qer 12:57 Vetura , Prishtinë

Audi A1 URGJENT -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim