CLA 180 , 4
CLA 200 , 4
CLA 250 , 4
Sot 18:02 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014

29 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 11:43 Vetura , Prishtinë

MERCEDES CLA 220CDI AUTOMATIC XENON -2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 14:45 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLA

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 19:14 Vetura , Skenderaj

Mercedes cla 180 amg disel

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 11:24 Vetura , Prishtinë

MERCEDES-BENZ CLA 220 CDI AMG-Line 2013

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Dhj 13:55 Vetura , Ferizaj

mercedes vito

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 18:02 Vetura , Fushë Kosovë

Shkëlqyer dhe Shumë i zoti MERCEDES CLA 220 CDi

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Gsh 16:06 Vetura , Mitrovicë

Mercedes-Benz cla 180 AMG

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Qer 16:16 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz Cla 220 viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Shk 18:40 Vetura , Lipjan

Mercedes benz cla 200

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 12:31 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLA 220

29 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Sht 12:23 Vetura , Vushtrri

shes emellin2001

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Krr 00:47 Vetura , Prizren

Shes mercedes

2 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim