18 Pri 11:25
Linku:
Vetura , Prishtinë

Fiat 500 diesel automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:53
Linku:
Vetura , Prishtinë

Opel Astra Dizell 2.0 -RKS - Automatik -Klimë

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 01:05 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Focus 1.8 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:05 Vetura , Prishtinë

Auto24 Kosove Blejm Vetura me defekt aksideT

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Focus 1.8 Diesel

3 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:04 Vetura , Prishtinë

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA AKSIDENT DEFEKT QESPERDOR

500 000 000 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:03 Vetura , Prishtinë

��☑️☑️��BLEJM VETURAT ME DEMTIME AKSIDENTI DEFEKT

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:03 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 Vetura , Prishtinë

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA M+P DOGAN TER KOSOVEN��

105 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:02 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGANUARA

6 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:01 Vetura , Prishtinë

Auto24online Blejm Vetura Kosove

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:00 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 I BLEJM VETURAT PA DOGAN DHE ME DEFEKTE��

7 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:00 Vetura , Prishtinë

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura Pa Dogan dhe RKS 24h

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:00 Vetura , Prishtinë

DEZINFEKTIM BUBASHFABA SHERBIME ME GARANCION

Viti: 1988
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 00:59 Vetura , Prishtinë

Kompania **AUTO/BEGU** Blejm Vetura Gjith Kosoven

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:59 Vetura , Prishtinë

LARGONI BUBASHFABAT,MENYR EKOLOGJIKE DEZINFEKTIM

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:59 Vetura , Prishtinë

DEZINSEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE ME GARANCION

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:59 Vetura , Prishtinë

**AUTO/ZONA** Blejm Gjitha Modelet e BMW 24h

7 788 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:58 Vetura , Prishtinë

LARGONI BUBASHFABAT NGA SHTEPIA DEZINFEKTIM

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:58 Vetura , Prishtinë

DEZINFEKTIM BUBASHFABA ME GELL EKOLOGJIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:56 Vetura , Prishtinë

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 7 ULSE LEKUR KLIMA AC -2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:53 Vetura , Prishtinë

Opel Astra 1.9 CDTI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 Vetura , Prishtinë

_--AUTO/ZONA--_ Blejm Vetura Gjth Kosoven 24h

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:47 Vetura , Prishtinë

BMW 530 D X DRIVE 2012

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:46 Vetura , Prishtinë

BMW 530 D X DRIVE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:45 Vetura , Prishtinë

Shes audi a4 benzin plin

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:43 Vetura , Prishtinë

PASSAR 2.0 TDI AUTOMATIK DSG RKS

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:35 Vetura , Prishtinë

shitet audi a3

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:35 Vetura , Prishtinë

Polo - ne gjendje te shkelqyeshme

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:35 Vetura , Prishtinë

VW Passat karavan

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:35 Vetura , Prishtinë

BMW X1 2.0 d Xdrive AUTOMATIK ME DOGAN DHE HOMOLOG

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:34 Vetura , Prishtinë

ŠKODA OCTAVIA 1.9 TDI RKS KLIMATRONIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:34 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 250 NAFT RKS

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:34 Vetura , Prishtinë

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:33 Vetura , Prishtinë

BMW 120 d VITI 2010 AUTOMATIK EPO SA ARDHUR

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:33 Vetura , Prishtinë

CHRYSLER PT CRUISER 2.0 BENZIN RKS TIP TOP

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:33 Vetura , Prishtinë

TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG RKS

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:33 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 4 1.9TD(i) Highline

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:33 Vetura , Prishtinë

Pikap Opel Combo 1.7 DTI Posaardhur nga Gjermania

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK RKS 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:32 Vetura , Prishtinë

Golf 5 1.9 TDI 6 Shpejtsi Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.3 CDTI nga Gjermania 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:32 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 DOGAN DHE HOMOLOGIM

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:32 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI 81kw FULL OPSION 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 Vetura , Prishtinë

GOLF V 2.0 TDI AUTOMATIK DSG RKS KLIMATRONIK

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:31 Vetura , Prishtinë

AUDI Q7 3.0 TDI PANORAM FULL EKSTRA

12 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:31 Vetura , Prishtinë

BMW 320 d AUTOMATIK 2005 RKS

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim