Sot 20:09 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet banesa 61m2 me qira ne Qender !DELTA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 20:08 Shtëpi , Prishtinë

SHTEPI 500M2 DHE LOKAL 150M2 ME QIRA NE SOFALI A

3 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
Sot 20:08 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepija ne kodren e trimave

85 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 20:08 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtepia 180m2 me 5 Ari truall ne Hajvali

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 20:07 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia ne Hajvali

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 20:07 Shtëpi , Prishtinë

Lëshohet shtepia P+2 me qera te 4Llullat

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 20:07 Shtëpi , Prishtinë

2LOKALE ME QERA NË MAT1 I PERSHTATSHUM CALLCENTER

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Në fillim