Sot 21:57 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Maj 12:27 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 220

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 08:07 Vetura , Prishtinë

BMW 120D SHITET

5 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 15:23 Vetura , Prishtinë

Kreveta

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 16:35 Vetura , Prishtinë

Bmw 1

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 10:27 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 1 dizel 2.0 177ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 09:05 Vetura , Prishtinë

Shes Bmw 1she

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 11:51 Vetura , Prishtinë

SHITET-NDRRIM MUNDESHEM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:45 Vetura , Prishtinë

Motorr per dru i ri nkese

250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim