Sot 04:37 Vetura , Prizren

Blejm Vetura Rks dhe plPa dogan Mercedes Bmw Audi

13 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:36 Vetura , Prizren

SHITE VETUREN ATE QE STE DUHET TEK NE ME MARVESHJE

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 04:35 Vetura , Prizren

SHALA-BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 04:35 Vetura , Prizren

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 04:34 Vetura , Prizren

Blejm Veturat qe nuk i perdorni VW AUDI MERCEDES

7 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:33 Vetura , Prizren

�� Blejm Vetura Pa Dogan RKS Gjith Kosoven��

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:36 Vetura , Prizren

Kacik

70 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:50 Vetura , Prizren

Fiat Ducato

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:58 Vetura , Prizren

Audi A8 3.0 TDI

26 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:35 Vetura , Prizren

mercedes cls 350

27 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:20 Vetura , Prizren

Yugo korall 55

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 00:56 Vetura , Prizren

Polo 1.4 Tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:35 Vetura , Prizren

Shes

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:35 Vetura , Prizren

Golf 2 1.6 Benzin

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:27 Vetura , Prizren

Renault Master 2.5 Dizell 3.5 Ton Shlep

4 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim