Sot 20:10 Vetura , Prizren

AUTO(SHALA) BLEJM VETURA QE NUK PERDORNI AKSIDENT

222 222 222 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 20:09 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:09 Vetura , Prizren

PEUGEOT 306 1.4i Sport

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 Vetura , Prizren

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Me Kesh

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 Vetura , Prizren

VW BEETLE REGJISTRIM DERIN 25.07.2018

12 888 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:07 Vetura , Prizren

Renault Megane 1.5 DCI Pa Dogan 81 KW -110 PS 2009

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:06 Vetura , Prizren

Peugeot 206 benzin 1.6 1 Vit Regjistrim

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:06 Vetura , Prizren

Golf 6 benzin 1.6 BIFUEL (Benzin - Plin) RKS

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:06 Vetura , Prizren

Audi A3 2.0 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:06 Vetura , Prizren

Polo Cross 1.4 TDI me 1 vit regjistrim

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:03 Vetura , Prizren

Seat 1.9 tdi

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 Banesa , Prizren

Projektim

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 19:58 Vetura , Prizren

____BLEJM VETURA ___PA DOGAN DHE ME DOGAN RKS

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:58 Vetura , Prizren

JAGUAR 2.7D Rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 Vetura , Prizren

VW GOLF 3 DIZEL 1.9 GL.

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim