Sot 23:09 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:07 Vetura , Prizren

Opel Astra GSI

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:07 Vetura , Prizren

BMW 318D 2014

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:06 Vetura , Prizren

Skoda Felicia 1.9 D,viti 2000

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:00 Banesa , Prizren

Shes banesen ne Ortokoll

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 23:00 Vetura , Prizren

VW Passat 1.9 dizell automatik

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 Vetura , Prizren

Opel

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:57 Vetura , Prizren

Rent a Car DiDi

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:55 Vetura , Prizren

GOLF 2 DIESEL

1 050 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:51 Banesa , Prizren

Leshoj Banesen(Dhoma) me qera

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 22:50 Banesa , Prizren

Leshoj Banesen (Dhomën) me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 22:47 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA ME 3 ARI TRUALL DHE PROJEKT MODERN

69 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 22:46 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia me lokal

145 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 22:44 Vetura , Prizren

Renault

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:42 Vetura , Prizren

SHITET GOLF 2 DISEL 1.6 REGJSTRIM 8 MUJ

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:40 Vetura , Prizren

Peugeot partner 1.9 d

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim