Sot 20:21 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:21 Vetura , Prizren

BMW 318D 2014

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:14 Vetura , Prizren

RENT A CAR

25 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:14 Vetura , Prizren

Golf 4 tdi i e kuqe karavan 4x4

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia me lokal

145 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 20:13 Vetura , Prizren

Opel astra 1.9 CDTI (TI) te kuqe

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:13 Vetura , Prizren

Mercedes - Benz A170 Dizell 2003 RKS

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 Shtëpi , Prizren

Shtepi

Numri i dhomave: 6
Sot 20:07 Banesa , Prizren

Leshojm banesa dhe vetura me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 20:07 Banesa , Prizren

banes me qera nga sot

Numri i dhomave: 2
Sot 20:05 Vetura , Prizren

Mercedes E220 Automatik 200€ per 10 dite!

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 Banesa , Prizren

banesa

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 20:05 Vetura , Prizren

BELGA Rent A Car vetura prej 15€/ dite

150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 Vetura , Prizren

URGJENT SHES BMW 316 V.P 1993 5 MUAJ REGJISTRIM

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:03 Vetura , Prizren

Mercedes ..ML 270 VITI 2003.RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:01 Banesa , Prizren

Leshoj banesen me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 20:00 Vetura , Prizren

Mercedes 190

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim