Sot 17:59 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:56 Vetura , Prizren

Smart for two

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:55 Vetura , Prizren

BMW 318D 2014

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:54 Vetura , Prizren

VW LUPO 1.2 TDI RKS

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:51 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA ME 3 ARI TRUALL DHE PROJEKT MODERN

69 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 17:48 Vetura , Prizren

Shes pezho 1.9 dizel klimatronik 4 dyrsh

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:48 Vetura , Prizren

arben

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:47 Banesa , Prizren

Leshojm banesa dhe vetura me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:47 Banesa , Prizren

banes me qera nga sot

Numri i dhomave: 2
Sot 17:46 Vetura , Prizren

Opel astra 1.9 CDTI (TI) te kuqe

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:46 Vetura , Prizren

auto prishtina bejm bleren e veturave me para kesh

5 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim