Sot 21:52 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:50 Vetura , Prizren

RENT A CAR

25 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:50 Vetura , Prizren

BMW 318D 2014

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:46 Vetura , Prizren

Mercedes 220 dizell 1 vit Rks

2 690 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:42 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA ME 3 ARI TRUALL DHE PROJEKT MODERN

69 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 21:35 Vetura , Prizren

Golf 4

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:30 Vetura , Prizren

Ndrim me Peugeot Free Lander Mercedes Wv Opel

3 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:25 Vetura , Prizren

VW TOURAN DSG 2.0TDI 7ULSE NAVI RKS 1VIT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:25 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia me lokal

145 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 21:24 Vetura , Prizren

Ford fiesta

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:23 Vetura , Prizren

Fiat punto 1.8 hgt rks benzin

1 530 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:22 Vetura , Prizren

Fiat punto 1.9 dizel rregjistrim 10 muaj viti 2000

1 690 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:21 Vetura , Prizren

Mercedes-Benz 123 old timer "boj ndrrim"

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim