Sot 13:02
Linku:
Vetura , Prizren

Audi Q7 3.0 tdi + Opel Insignia 2.0 CDTI 2009

24 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:51
Linku:
Vetura , Prizren

Opel Combo 2007

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 22:35 Shtëpi , Prizren

vend i pershtatshem

125 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sot 22:35 Vetura , Prizren

Mercedes c klas cdi rks viti 1999

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:35 Vetura , Prizren

skoda 1.8T

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:34 Vetura , Prizren

Shitet VW Golf 6 2.0 Tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 Vetura , Prizren

auto prishtina bejm bleren e veturave me para kesh

5 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:28 Vetura , Prizren

LUPO TDI 1.2

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:25 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA ME 3 ARI TRUALL DHE PROJEKT MODERN

69 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 22:23 Vetura , Prizren

Opel Combo 1.3 cdti

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:19 Vetura , Prizren

Golf 5 TDI 2.0 RKS

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 Vetura , Prizren

Passat 1.9 TDI 12 Muj Regjistrim

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 Vetura , Prizren

Corsa C 1.7 Dizell 11 Muj Regjistrim Me Klim

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:11 Vetura , Prizren

Audi a8

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim