Sot 10:34 Vetura , Prizren

BLEJMMM ,,,,,,VETURA,,,,,,

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:34 Vetura , Prizren

Vetur per dasma

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:33 Vetura , Prizren

BMW 318D 2014

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:33 Vetura , Prizren

Shiten 3 lloje te veturave dhe nje harli

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:33 Vetura , Prizren

Golf 6 Dizel 1.6 TDI

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 Vetura , Prizren

VW Tauran DSG

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Vetura , Prizren

Audi a8 4.2

39 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:30 Vetura , Prizren

GOLF lV 1.9 TD|I| Me Dogan

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Vetura , Prizren

BMW 530d GT 2009-Me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Vetura , Prizren

Bmw 530d F10

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Vetura , Prizren

Mercedes-benz E250 CDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 Vetura , Prizren

Bmw X5 3.0 D Modifikant RKS ( Ndrrohet )

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim