Sot 23:15 Banesa , Prizren

Banesa kati i parë shitet

1 200 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 23:12 Vetura , Prizren

Mir dhe lir

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:10 Vetura , Prizren

Audi a6 quattro 3.0

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:07 Vetura , Prizren

TAURAN 1.9 TDI DSG VITI 2008 NDRIM I MUNDSHEM

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:07 Vetura , Prizren

PASSAT 3C 1.9 TDI VITI 2007 NDRIM I MUNDSHEM

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:06 Vetura , Prizren

CEDDY 1.9 VITI 1998 RKS URGJENTTT

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 Vetura , Prizren

GOLF 5 1.9 TDI VITI 2005 NDRIM I MUNDSHEM

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 Vetura , Prizren

PASSAT 3C 2.0 DSG VITI 2006 NDRIM I MUNDSHEM

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:55 Vetura , Prizren

Renault Trafic 2.5 dCi

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:43 Vetura , Prizren

shes vw pasat 2.0 dizell.2006.viber free

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:35 Shtëpi , Prizren

vend i pershtatshem

125 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sot 22:35 Vetura , Prizren

Mercedes c klas cdi rks viti 1999

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:35 Vetura , Prizren

skoda 1.8T

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:34 Vetura , Prizren

Shitet VW Golf 6 2.0 Tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 Vetura , Prizren

auto prishtina bejm bleren e veturave me para kesh

5 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:28 Vetura , Prizren

LUPO TDI 1.2

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim