Sot 20:21 Vetura , Prizren

Fiat BRAVO 1.9 JTD

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:21 Vetura , Prizren

Opel Vectra

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:15 Vetura , Prizren

BMW 318D 2014 F30

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:11 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA ME 3 ARI TRUALL DHE PROJEKT MODERN

69 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 20:07 Vetura , Prizren

JAGUAR 2.7D Rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim