Sot 16:05 Vetura , Prizren

Passat 1.9 dizell automatik regj deri 28 o9 2018

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 Vetura , Prizren

AUTO(SHALA) BLEJM VETURA QE NUK PERDORNI AKSIDENT

222 222 222 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:00 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:51 Vetura , Prizren

URGJENT, Alfa Romeo 147 16V TwinSpark

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 Vetura , Prizren

BOSHPOMP me rrym

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:50 Banesa , Prizren

Shitet banes ne lakuriq afer kekut kati 1

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:45 Vetura , Prizren

____BLEJM VETURA ___PA DOGAN DHE ME DOGAN RKS

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:42 Vetura , Prizren

Peugeot 306 1.4i benzin 2001 viti 7 muj Regjistrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 Vetura , Prizren

Jeep 2.5 crd ne gjendje prefekte me rregjistrim

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:40 Vetura , Prizren

Urgjent urgjent lir e mir

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Vetura , Prizren

Shitet golf 3 1.9 dizell 1 vit rks

1 480 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:39 Vetura , Prizren

Mazda 6 sport nga ch ngjendje prefekte

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim