Sot 12:51 Vetura , Prizren

Bmw 530d F10

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Vetura , Prizren

Mercedes-benz E250 CDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 TË TJERA , Prizren

Dyr

60 EUR

Sot 12:50 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:49 Vetura , Prizren

BMW 318D 2014

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:47 Vetura , Prizren

RENT A CAR

25 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:46 Vetura , Prizren

Mercedes-benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:45 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA ME 3 ARI TRUALL DHE PROJEKT MODERN

69 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 12:43 Vetura , Prizren

Citroen c3

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim