100cc , 2
125 DT , 2
125cc , 1
600cc , 5
750 XTZ , 5
FJR 1200 , 2
FZR 600 , 1
FZR1000 , 3
R1 , 2
R6 , 3
TZR125 , 1
XJ600 , 1
YZF-R1 , 4
16 Shk 20:24 Sportiv , Prizren

Yamaha r1

3 000 EUR

Viti: 2003
11 Shk 17:15 Sportiv , Prizren

Shitet

800 EUR

Viti: 1988
25 Dhj 18:04 Sportiv , Prizren

YAMAHA

900 EUR

Viti: 1989
15 Nën 09:56 Sportiv , Prizren

Shes fellnet 14me gjeth guma

99 EUR

Viti: 2013
03 Nën 00:35 Sportiv , Prizren

Yamaha nytro 1000cc

7 400 EUR

Viti: 2008
09 Tet 09:43 Sportiv , Prizren

AfrikaTwin

2 000 EUR

Viti: 1996
06 Tet 09:54 Sportiv , Prizren

Motorr

1 400 EUR

Viti: 1996
02 Tet 21:13 Sportiv , Prizren

Yamaha R1

6 500 EUR

Viti: 2010
20 Gsh 17:00 Sportiv , Prizren

yamaha R6

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
02 Gsh 16:11 Sportiv , Prizren

Yamaha R1

5 500 EUR

Viti: 2010
29 Qer 09:50 Sportiv , Prizren

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2007
08 Maj 10:25 Sportiv , Prizren

Syza police

18 EUR

Viti: 2016
20 Pri 22:14 Sportiv , Prizren

prizren

800 EUR

Viti: 1998
07 Pri 18:48 Sportiv , Prizren

Yamaha

650 EUR

Viti: 2006
19 Jan 23:46 Sportiv , Prizren

Yamaha tzr R1

650 EUR

Viti: 2000
29 Sht 20:19 Sportiv , Prizren

R6

5 000 EUR

Viti: 2006
12 Krr 08:55 Sportiv , Prizren

shitet dhe ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 1996
26 Qer 16:44 Sportiv , Prizren

Yamaha mbk

850 EUR

Viti: 2000
22 Qer 15:26 Sportiv , Prizren

Yamaha

280 EUR

Viti: 1984
16 Maj 23:20 Sportiv , Prizren

motori

Viti: 1984
10 Pri 19:13 Sportiv , Prizren

Yamaha R1

2 600 EUR

Viti: 2000
23 Shk 10:57 Sportiv , Prizren

Motor Yamaha R6

2 700 EUR

Viti: 2002
09 Shk 08:02 Sportiv , Prizren

Yamaha Yzf. 1000r .

2 400 EUR

Viti: 1998
08 Shk 13:40 Sportiv , Prizren

Shes motorrin

Viti: 1988
11 Tet 20:59 Sportiv , Prizren

Yamaha 600 cc

1 000 EUR

Viti: 1992
02 Tet 18:21 Sportiv , Prizren

Shes motoqikleten mondial

300 EUR

Viti: 2008
Në fillim