Sot 00:27 Vetura , Prizren

// Golf 2 1,6 mini turbo //

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:08 Vetura , Prizren

Shitet saab

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:07 Vetura , Prizren

Astra 1.7 H

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:00 Vetura , Prizren

Mercedes E 220 CDI Automatik RKS ( Ndrrohet )

17 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:00 Vetura , Prizren

Fiat BRAVO 1.9 JTD

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:55 Vetura , Prizren

shes vw pasat 2.0 dizell.2006.viber free

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:47 Vetura , Prizren

Shitet

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:15 Banesa , Prizren

Banesa kati i parë shitet

1 200 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 23:12 Vetura , Prizren

Mir dhe lir

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:10 Vetura , Prizren

Audi a6 quattro 3.0

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:07 Vetura , Prizren

TAURAN 1.9 TDI DSG VITI 2008 NDRIM I MUNDSHEM

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 Vetura , Prizren

PASSAT 3C 1.9 TDI VITI 2007 NDRIM I MUNDSHEM

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 Vetura , Prizren

CEDDY 1.9 VITI 1998 RKS URGJENTTT

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Vetura , Prizren

GOLF 5 1.9 TDI VITI 2005 NDRIM I MUNDSHEM

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Vetura , Prizren

PASSAT 3C 2.0 DSG VITI 2006 NDRIM I MUNDSHEM

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 Vetura , Prizren

Renault Trafic 2.5 dCi

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim