Sot 10:55 Vetura , Prizren

AUTO(SHALA) BLEJM VETURA QE NUK PERDORNI AKSIDENT

222 222 222 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:55 Vetura , Prizren

VW Passat 2.0 TDI 4Motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Vetura , Prizren

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Me Kesh

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 Vetura , Prizren

Renault Megane 1.5 DCI Pa Dogan 81 KW -110 PS 2009

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:54 Vetura , Prizren

Peugeot 206 benzin 1.6 1 Vit Regjistrim

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:54 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:53 Vetura , Prizren

Golf 6 benzin 1.6 BIFUEL (Benzin - Plin) RKS

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:53 Vetura , Prizren

Audi A4 1.9

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:53 Vetura , Prizren

Polo Cross 1.4 TDI me 1 vit regjistrim

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:52 Vetura , Prizren

Opel Corsa 1.4 TwinPort Benzin Viti 2005 RKS 6 Muj

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:51 Vetura , Prizren

Golf 4 1.9 TDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 Vetura , Prizren

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 Vetura , Prizren

Bmw 530d F10

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 Vetura , Prizren

PEZHO 205

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:48 Vetura , Prizren

Mercedes Benz Sprinter 212 D

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:48 Vetura , Prizren

U SHIT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA ME 3 ARI TRUALL DHE PROJEKT MODERN

69 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Në fillim