Sot 11:44 Vetura , Prizren

Opel Astra 1.9 CDTI - 2007 - Regj. 25/12/2018

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:41 Vetura , Prizren

FORD MAVERICK 3.0 v6 4x4

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:35 Vetura , Prizren

Renault kangoo 1.9 regjistrim 10 muj

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:24 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA ME 3 ARI TRUALL DHE PROJEKT MODERN

69 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:24 Vetura , Prizren

Opel zafira 1.8 benzin viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 Vetura , Prizren

Ww Bora 1.9 tdi 2000 viti

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Vetura , Prizren

Golf 4 benzin 1.6 2002 me dogan homologim

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:22 Vetura , Prizren

Smart mhd 1000 kubik 2009 rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:22 Vetura , Prizren

Polo 1.4 tdi 2006 rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:21 Vetura , Prizren

Peugeot 207 hdi 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:21 Vetura , Prizren

Peugeot 407 viti 2006 2.0 hdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 Vetura , Prizren

Passat 3C 2.0 tdi 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 Vetura , Prizren

Audi A3 2.0 tdi 2007 Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19 Vetura , Prizren

Golf 7 1.6 tdi 2013 blue motion

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:19 Vetura , Prizren

Polo

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:19 Vetura , Prizren

Golf 7 2.0 DSG 2013 rks

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:18 Vetura , Prizren

Audi A4 2.0 Automatik 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:18 Vetura , Prizren

Bmw 730 D viti 2007 Rks

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim