Sot 03:21 Vetura , Prizren

BMW 318D 2014 F30

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:50 Vetura , Prizren

Fiat Ducato

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:38 Vetura , Prizren

SHITET BMW 530 E60 DISEL DISEL RKS 9 MUJ BOJNDRIM

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:56 Vetura , Prizren

// Opel Corsa 1,7 DTI //

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:56 Vetura , Prizren

skoda 1.8T

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:56 Vetura , Prizren

// Opel Corsa 1,7 DTI //

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:55 Vetura , Prizren

// Golf 3 1,6 b 1 Vit Rks //

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:37 Vetura , Prizren

C5

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 Vetura , Prizren

Mini cooper s

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:25 Vetura , Prizren

Shitet golf 4 1.6 bencin

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:22 Vetura , Prizren

Mercedes A170

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:01 Vetura , Prizren

Shiten 3 lloje te veturave dhe nje harli

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:00 Vetura , Prizren

Golf 5 TDI 2.0 RKS

5 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:51 Vetura , Prizren

Shes veturen

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:48 Vetura , Prizren

Passat 1.9 TDI 12 Muj Regjistrim

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia me lokal

145 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 23:28 Vetura , Prizren

Golf

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:26 Shtëpi , Prizren

Shtepi

Numri i dhomave: 6
Në fillim