Sot 22:03 Vetura , Prizren

BMW 318D 2014

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:01 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:00 Vetura , Prizren

SHITET GOLF 2 DISEL 1.6 REGJSTRIM 8 MUJ

2 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:00 Vetura , Prizren

shitet astra opc

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:59 Vetura , Prizren

Golf 5 2.0 TDI 2004 RKS

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:59 Vetura , Prizren

Golf 4 TDI 1.9 RKS 10 Muj 6 Shpejtsi

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Shtëpi , Prizren

Shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 21:55 Vetura , Prizren

RENT A CAR

25 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:46 Vetura , Prizren

Mercedes 220 dizell 1 vit Rks

2 690 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:42 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA ME 3 ARI TRUALL DHE PROJEKT MODERN

69 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 21:35 Vetura , Prizren

Golf 4

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:30 Vetura , Prizren

Ndrim me Peugeot Free Lander Mercedes Wv Opel

3 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim