27 Nën 18:48 Vetura , Prizren

Shes shkoda fabia

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 11:23 Vetura , Prizren

shkoda fabia 1.4 dizell

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 20:11 Vetura , Prizren

Shes Skoda Fabia 1.9 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 00:29 Vetura , Prizren

Scoda fabia full extra pa dogan

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Qer 16:12 Vetura , Prizren

Skoda Fabia 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Dhj 15:29 Vetura , Prizren

Shiten veturat Shkoda 1.9 benzin dhe Seat 1.8 benz

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Gush 16:52 Vetura , Prizren

Shes skoda 1.9 dizell di te kuqe

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 20:12 Vetura , Prizren

Skoda Fabia TDI me DI te kuqe

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 23:27 Vetura , Prizren

Shitet Fabia RS

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 23:19 Vetura , Prizren

Vetura ne shitje

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 12:30 Vetura , Prizren

Skoda Fabia 1,9 TDI i sa po arrdhur nga Zvicrra

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 23:51 Vetura , Prizren

Skoda Fabia TDI me DI te kuqe

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 12:30 Vetura , Prizren

skoda-1.9tdi

1 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:47 Vetura , Prizren

Skoda Fabia Karavan 1.9 Tdi

7 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Shk 01:03 Vetura , Prizren

U shit

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 12:42 Vetura , Prizren

Škoda Fabia 1.4

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 12:51 Vetura , Prizren

Skoda Fabia ne gjendje shume te mire -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 09:08 Vetura , Prizren

SKODA FABIA 1.4 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 16:48 Vetura , Prizren

Skoda

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 13:45 Vetura , Prizren

Skoda Fabia 1.9tdi dhe nderrohet nga zvicrra

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 22:57 Vetura , Prizren

Skoda Fabia

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Sht 23:24 Vetura , Prizren

Skoda Fabia 1.4 16v Benzin GAZ Okazione Automatik

3 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 22:56 Vetura , Prizren

Sitet Vetura

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Korr 02:03 Vetura , Prizren

skoda

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 20:05 Vetura , Prizren

Skoda Fabia 1.9 dizel -01

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 19:53 Vetura , Prizren

Skoda Fabia 1.9 dizel -01

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 15:56 Vetura , Prizren

Skoda Fabia 1.9 dizel -01

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Gush 16:24 Vetura , Prizren

Skoda e ardhur nga Zvicrra ne shitje

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim