19 Mar 00:21 Vetura , Prizren

Instalime elektrike marrim kompenzim edhe vetura

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 18:40 Vetura , Prizren

Opel Astra

780 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 15:05 Vetura , Prizren

Fellne 17 boj edhe ndrrim

250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 22:43 Vetura , Prizren

Makin

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 13:00 Vetura , Prizren

Blej te gjitha llojet e veturave

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 14:07 Vetura , Prizren

Invertar per fast food dhe pastiqeri

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 22:22 Vetura , Prizren

Invertar

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 11:01 Vetura , Prizren

kerkoj Veture deri 700

800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Krr 18:50 Vetura , Prizren

Golf 3

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Krr 11:13 Vetura , Prizren

Shitet

750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Krr 20:51 Vetura , Prizren

Frigorifer per ftofje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 00:00 Vetura , Prizren

projektor

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 10:31 Vetura , Prizren

Shitet t2 rks 11 muaj 1.6 dizell tip top

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 22:05 Vetura , Prizren

Shiten

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 17:26 Vetura , Prizren

shes dhe ndrroh

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 20:47 Vetura , Prizren

Shes

4 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 17:40 Vetura , Prizren

shitet golf 4

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 21:14 Vetura , Prizren

Kanistera

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 13:14 Vetura , Prizren

Go kart

750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 23:18 Vetura , Prizren

bicikell

345 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 12:07 Vetura , Prizren

goma te lira

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 10:44 Vetura , Prizren

VW Polo 1.3 benzin -89

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 19:28 Vetura , Prizren

kultivator

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 23:04 Vetura , Prizren

skuter

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 17:40 Vetura , Prizren

Bmw....golf

1 950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim