16 Shk 10:21 Vetura , Prizren

kifa mont motorra per dyer 044681559

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 22:20 Vetura , Prizren

Shes audi c4-100

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Jan 20:37 Vetura , Prizren

Biliar

750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 21:22 Vetura , Prizren

Audi 100 c4

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 13:46 Vetura , Prizren

Audi 100 dizel

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gsh 15:21 Vetura , Prizren

Audi

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Krr 16:00 Vetura , Prizren

Audi 100 Shitet dhe ndrrohet

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 18:14 Vetura , Prizren

Vetur

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 21:13 Vetura , Prizren

Atv

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 19:32 Vetura , Prizren

audi 100

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 14:18 Vetura , Prizren

Audi 100

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 16:18 Vetura , Prizren

Audi 100 benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Tet 23:17 Vetura , Prizren

audi

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Mar 21:49 Vetura , Prizren

Shitet dhe ndrrohet

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Jan 16:03 Vetura , Prizren

Audi c4 100

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim