12 Tet 09:19 Vetura , Prizren

Daewo Matiz

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 00:29 Vetura , Prizren

U SHIT !!! Daewoo Matiz 800 Kubik 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Gsh 12:46 Vetura , Prizren

Daewoo matiz 800

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Gsh 23:27 Vetura , Prizren

Daewo matiz 800cc me klim

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Gsh 16:37 Vetura , Prizren

Shitet dhe ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim