Caliber , 8
Charger , 3
Demon , 1
Nitro , 1
RAM , 1
16 Shk 13:16 Vetura , Prizren

Dodge Caliber 2009 me 117000km (Doganuar dhe Rks)

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Shk 19:53 Vetura , Prizren

Dodge Charger

15 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Shk 11:31 Vetura , Prizren

bejm ndrrim

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 20:44 Vetura , Prizren

She's shtopat per dodge caliber

80 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 13:30 Vetura , Prizren

Dodge Ram 4.7 Benzin-Gaz Viti 2003, nderrohet

13 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 17:09 Vetura , Prizren

Tirane

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 15:40 Vetura , Prizren

Shes

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 20:39 Vetura , Prizren

Shes gjip dodge 2008

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Gsh 12:52 Vetura , Prizren

Dodge Charger HELLCAT SRT8 Kompressor 717PS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gsh 11:20 Vetura , Prizren

Dodge Challenger SRT8

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 00:26 Vetura , Prizren

FLM MERRJEP U SHIT NËPR DODGE CALIBER 2.0 CRDI 07

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 21:43 Vetura , Prizren

SHITET DODGE DISEL 2.0 disel ARDHUR NGA CH

6 666 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 14:39 Vetura , Prizren

VETUR

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 11:30 Vetura , Prizren

Shes ose Ndërroj Veturën

7 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gsh 15:27 Vetura , Prizren

CALIBER

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim