Sot 10:26 Vetura , Prizren

Mercedes C 220 CDI

1 260 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:18 Vetura , Prizren

Mercedes C220,

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:17 Vetura , Prizren

Mercedes c clas 220 cdi 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 23:15 Vetura , Prizren

xhevat berisha

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 21:00 Vetura , Prizren

Shitet:Mercedesbenz C220 cdi

3 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 14:06 Vetura , Prizren

Kamionet

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 19:33 Vetura , Prizren

Vetura Mercedes benz 220 cdi

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 19:31 Vetura , Prizren

Fellna jan 15 dhqe me.gomatt e verzzz

320 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 08:29 Vetura , Prizren

Shite. Gomat e dimrit si te reja

190 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Nën 11:14 Vetura , Prizren

Mercedes C Class 220 dizel, 2009 vetem 151.000km

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Nën 10:33 Vetura , Prizren

Vetura ne shitje

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 10:13 Vetura , Prizren

Shitet vetura

44 205 917 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 18:14 Vetura , Prizren

Mercedes benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 14:53 Vetura , Prizren

shitjee

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 20:29 Vetura , Prizren

Mercedes Benz E220 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Tet 10:21 Vetura , Prizren

Vetur

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 22:44 Vetura , Prizren

Mercedes C220 cdi

7 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Tet 19:31 Vetura , Prizren

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 10:51 Vetura , Prizren

esht i qregjistrum

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 23:30 Vetura , Prizren

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 23:10 Vetura , Prizren

Shitett!! MERCEDES BENZ C220 2002 PRIZREN

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 17:59 Vetura , Prizren

Mercedes C220 cdi

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 16:24 Vetura , Prizren

Mercedes C220 cdi Automatik

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 18:32 Vetura , Prizren

Shes

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 19:38 Vetura , Prizren

Shes

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 13:23 Vetura , Prizren

mercedes

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 18:43 Vetura , Prizren

Mecedes benz 220 tip top

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 19:14 Vetura , Prizren

Mercedes Benz 220 CDI

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Gush 17:18 Vetura , Prizren

mercdes benz 220

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 00:20 Vetura , Prizren

Mercedes benz c220 tip top

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 20:00 Vetura , Prizren

Mercedes Vito

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Korr 10:47 Vetura , Prizren

Shes mercedesin

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Korr 21:35 Vetura , Prizren

mercedes benz cdi 111 dizel me klim

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 18:09 Vetura , Prizren

Rimorkio e leht

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 09:04 Vetura , Prizren

220 cdi avantgarde

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 21:47 Vetura , Prizren

Vetura

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 11:29 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrim me BMW

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 15:53 Vetura , Prizren

Mercedes Benz

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 19:06 Vetura , Prizren

Mercedes 220 dizel

1 600 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 16:01 Vetura , Prizren

Shess mercedes c dhe pikapo dhe bicikleta 8

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 23:55 Vetura , Prizren

Shitet Mercedes C 2.2 viti 2008

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:35 Vetura , Prizren

Shes mercedesin c klas

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Pri 10:15 Vetura , Prizren

Mercedes Benz C 220

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 15:19 Vetura , Prizren

Mercedes Sprinter

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 20:43 Vetura , Prizren

Mercedes C klasse 220cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 19:49 Vetura , Prizren

Shitet gomat e verse

100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 15:48 Vetura , Prizren

Mercedes190 dhe Kombi vito2003 cdi

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 21:29 Vetura , Prizren

Shitet Mercedesbenz C220 klasik

4 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 18:15 Vetura , Prizren

Mercedes 220 cdi

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim