Dje 00:15 Vetura , Prizren

xhevat berisha

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 22:44 Vetura , Prizren

Mercedes C220 cdi

7 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 21:26 Vetura , Prizren

Vetura Mercedes benz 220 cdi

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 19:31 Vetura , Prizren

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 10:51 Vetura , Prizren

esht i qregjistrum

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 23:30 Vetura , Prizren

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 23:10 Vetura , Prizren

Shitett!! MERCEDES BENZ C220 2002 PRIZREN

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 17:59 Vetura , Prizren

Mercedes C220 cdi

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 16:24 Vetura , Prizren

Mercedes C220 cdi Automatik

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 21:38 Vetura , Prizren

Shitet:Mercedesbenz C220 klasik

3 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 18:32 Vetura , Prizren

Shes

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 19:38 Vetura , Prizren

Shes

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gsh 13:23 Vetura , Prizren

mercedes

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gsh 18:43 Vetura , Prizren

Mecedes benz 220 tip top

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gsh 19:14 Vetura , Prizren

Mercedes Benz 220 CDI

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Gsh 17:18 Vetura , Prizren

mercdes benz 220

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gsh 19:32 Vetura , Prizren

Mercedes C Klasse 2015 2.2 Diesel

34 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Krr 00:20 Vetura , Prizren

Mercedes benz c220 tip top

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Krr 20:00 Vetura , Prizren

Mercedes Vito

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Krr 10:47 Vetura , Prizren

Shes mercedesin

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Krr 21:35 Vetura , Prizren

mercedes benz cdi 111 dizel me klim

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Krr 18:09 Vetura , Prizren

Rimorkio e leht

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 09:04 Vetura , Prizren

220 cdi avantgarde

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 21:47 Vetura , Prizren

Vetura

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 11:29 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrim me BMW

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 15:53 Vetura , Prizren

Mercedes Benz

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 19:06 Vetura , Prizren

Mercedes 220 dizel

1 600 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 16:01 Vetura , Prizren

Shess mercedes c dhe pikapo dhe bicikleta 8

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 23:55 Vetura , Prizren

Shitet Mercedes C 2.2 viti 2008

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:35 Vetura , Prizren

Shes mercedesin c klas

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Pri 10:15 Vetura , Prizren

Mercedes Benz C 220

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 15:19 Vetura , Prizren

Mercedes Sprinter

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 20:43 Vetura , Prizren

Mercedes C klasse 220cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 19:49 Vetura , Prizren

Shitet gomat e verse

100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 15:48 Vetura , Prizren

Mercedes190 dhe Kombi vito2003 cdi

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 21:29 Vetura , Prizren

Shitet Mercedesbenz C220 klasik

4 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 18:15 Vetura , Prizren

Mercedes 220 cdi

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 18:46 Vetura , Prizren

Shiten Kombi Mercedes Benz

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Mar 20:00 Vetura , Prizren

Mercedes c220 elegance

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 11:30 Vetura , Prizren

Mercedes Benz Vito

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 18:20 Vetura , Prizren

mercedes benz c2000

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 23:49 Vetura , Prizren

Kamioni Sprinter

6 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 09:43 Vetura , Prizren

mercedes benz

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 16:00 Vetura , Prizren

Shitet

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Shk 18:42 Vetura , Prizren

mercedes 220 avangard, dısel 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 20:29 Vetura , Prizren

Shitet Mercedes Benz 2.2 viti 2008

12 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 09:11 Vetura , Prizren

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 21:42 Vetura , Prizren

mercedes c220

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim