10 Tet 18:00 Vetura , Prizren

shes dhe nderroj Nisan terrano 2 2.7 tdi

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 18:14 Vetura , Prizren

Shitet vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 15:28 Vetura , Prizren

Ndrrim Nisan katalizaror 1.4 benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 14:18 Vetura , Prizren

shitet ndrohet

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 13:58 Vetura , Prizren

Nissan

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Krr 19:11 Vetura , Prizren

Nissan Iberica 35-08

4 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 21:36 Vetura , Prizren

Kamionet Nissan

4 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 19:31 Vetura , Prizren

shitet

6 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim