06 Jan 15:37 Vetura , Prizren

opell vekra 2.0

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 18:22 Vetura , Prizren

Opel Vectra 2.0

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 16:08 Vetura , Prizren

Bëjmë Servisin Dyer dhe Dritare Nga Plastika

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 01:37 Vetura , Prizren

opel kadrt

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 21:46 Vetura , Prizren

opel kadrt

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim