21 Pri 02:38 Vetura , Prizren

Opell

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 23:08 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 08:38 Vetura , Prizren

Shitet Opell Signum nga Zvcrra

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 01:18 Vetura , Prizren

Shes veturen opel signum

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 02:29 Vetura , Prizren

Opel signum V6

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Qer 23:37 Vetura , Prizren

Opell Signum

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 14:59 Vetura , Prizren

Shitet!

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 01:46 Vetura , Prizren

Veture

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 16:35 Vetura , Prizren

Shes ose ndrroj Opel Signum 3.0 disel 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 14:37 Vetura , Prizren

Opel Signum dizel

3 666 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 21:53 Vetura , Prizren

Shitet ndrrohet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 16:49 Vetura , Prizren

Shitet ndrrohet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 13:36 Vetura , Prizren

opel

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 21:32 Vetura , Prizren

U SHITT OPEL SIGNUM DIZEL -05

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 18:10 Vetura , Prizren

OPEL SIGNUM

5 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 20:35 Vetura , Prizren

Shitet dhe ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim