Sot 16:05 Vetura , Prizren

VW Golf 2 bezin rks 4 muaj

450 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:05 Vetura , Prizren

Shitet Bmw 525 - F10 - 2011

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 Vetura , Prizren

Blejm Vetura Rks dhe plPa dogan Mercedes Bmw Audi

13 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:04 Vetura , Prizren

�� Blejm Vetura Pa Dogan RKS Gjith Kosoven��

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:03 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA ME DHE PADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:02 Vetura , Prizren

SHITE VETUREN ATE QE STE DUHET TEK NE ME MARVESHJE

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:02 Vetura , Prizren

BLEJM -X5,X6,Q7,ML,TOUAREG ��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:02 Vetura , Prizren

Blejm Veturat qe nuk i perdorni VW AUDI MERCEDES

8 080 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 Vetura , Prizren

U SHIT FLM MERRJEP

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:56 Vetura , Prizren

Opel Astra J Sports Trourer 1.7 CDTI

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim