Sot 02:17 Vetura , Rahovec

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA

2 222 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:17 Vetura , Rahovec

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

5 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:17 Vetura , Rahovec

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

5 555 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:17 Vetura , Rahovec

Shite veturen ne Auto24��

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:17 Vetura , Rahovec

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:15 Vetura , Rahovec

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:17 Vetura , Rahovec

Volkswagen Caddy

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:57 Vetura , Rahovec

Opel combo 1.7 CDTi

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:50 Vetura , Rahovec

ŠKODA PRAKTIK-08

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 Vetura , Rahovec

Nissan micra 1.2benzin

666 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:09 Vetura , Rahovec

Vw passat 1.9tdi

3 333 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:25 Vetura , Rahovec

Shitet VV CADDY 1.6 TDI 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 Vetura , Rahovec

VW Caddy 1.6 TDI 2012

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:25 Vetura , Rahovec

VW Caddy 1.9 Tdi me Klim

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim