Sot 20:40 Vetura , Rahovec

SHALA-BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV DEFEKT 24H

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:40 Vetura , Rahovec

�� Blejm vetura Dërgo Oferten +383 (0) 49 758 458

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:39 Vetura , Rahovec

BLEJM -X5,X6,Q7,ML,TOUAREG ��

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:38 Vetura , Rahovec

BLEJ VETURA ME DHE PADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:38 Vetura , Rahovec

Shite veturen ne Auto24��

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:54 Vetura , Rahovec

Audi a4 2.5 tdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:37 Vetura , Rahovec

Mercedes vito

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:37 Vetura , Rahovec

Mercedes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:38 Vetura , Rahovec

Golf 5

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:38 Vetura , Rahovec

VW GOLF 1.6 TDI ME I TE KUQE 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:00 Vetura , Rahovec

Caddy

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:37 Vetura , Rahovec

Golf 5 1.9 TDI me dogan dhe homologim

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:36 Vetura , Rahovec

Shitet Mercedesi vito 112 “CDI” Viti 2002

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 Vetura , Rahovec

Shitet audi a4 2002

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:28 Vetura , Rahovec

Golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Rahovec

Shitet Kombi FORD Transit

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:06 Vetura , Rahovec

GOLF 5 KARAVAN VARIANT COMFORTLINE

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:59 Vetura , Rahovec

BMW 325i

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 Vetura , Rahovec

Sprinter

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Vetura , Rahovec

Audi A6 full S-line 3.0 quatro

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 Vetura , Rahovec

shes pikapin fiat dobllo 1.9jtd

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:53 Vetura , Rahovec

vw ceddy 2.0 tdi pikap 4•4 me navi klim maxi

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:17 Vetura , Rahovec

sharan 1.9t(di)

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim