Sot 15:18 Vetura , Rahovec

Shitet Wolkswagen t4

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:08 Vetura , Rahovec

Rent a Car BELGA•Aeroport Prishtina•Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 Vetura , Rahovec

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:52 Vetura , Rahovec

Shite veturen ne Auto24��

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:51 Vetura , Rahovec

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:49 Vetura , Rahovec

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

5 555 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:47 Vetura , Rahovec

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

5 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim