Sot 10:09 Vetura , Rahovec

<<AUTO/ZONA>> Blejm Gjitha Llojet e Veturav 24h��

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:55 Vetura , Rahovec

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT 24h

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Vetura , Rahovec

GOLF 4 TDI 1.9L B04 8.2006 VIT NGA ZVICRA

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 Vetura , Rahovec

Vw volkswagen

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:42 Vetura , Rahovec

VW CADDY 2.0 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:30 Vetura , Rahovec

Mercedes Vito 110 CDI me Klim Atomatik

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:30 Vetura , Rahovec

Shitet Vv T4 2.5 Tdi 105 Ps viti 2002

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:30 Vetura , Rahovec

Shitet VV CADDY 1.9 Tdi me Klim

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04 Vetura , Rahovec

Mercedes Vito

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 Vetura , Rahovec

Mercedes E300 CDI

22 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:32 Vetura , Rahovec

Opel Corsa 4 dyr

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:51 Vetura , Rahovec

Shitet audi a4 2002

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim